O nas

pisture Firma Indeko-Dakster powstała w 2000r., ma za sobą lata doświadczeń i spory zbiór zadowolonych klientów. Projektuje i wykonuje meble na zamówienie dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Proponuje Państwu szeroką ofertę mebli zarówno pod względem wzornictwa jak i wykorzystywanych materiałów. Umiejętnie łączy dwa elementy tradycję i nowoczesność. Każdy mebel przygotowuje na zamówienie, zgodnie z wymogami klientów, wedle ich sugestii i możliwości lokalowych.

Zapewnia meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkconalność i elegancję dają mksymalne zadowolenie swoim użytkownikom. Firma Indeko-Dakster cieszy się opinią wiarygodnej i rzetelnej firmy, co jest wynikem ciągłego rozwoju i wyjątkowej dbałości o każdego klienta. Nasza oferta produktowa to: szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby, szafy wnękowe, meble biurowe, dziecięce oraz zabudowy kuchni.

MISJA FIRMY

:

Dążenie do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i produkcji mebli, oraz tworzenie bliskich relacji z klientami i ciągły rozwój firmy w zakresie obsługi, jakości produktów i świadczonych usług.

Porady

Zobacz porady i uwagi fachowców, które pomogą Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej ofertę.

Referencje

Sprawdź co sądzą o nas klienci.

Kontakt

Damian Szwak
Indeko - dakster
Oleśnica ul. Wiejska 41
tel. 504 109 632